0123
0
Strona główna » System rabatów i punktów
Kontakt
  • E-mail:sklep@MoodGood.pl
  • Telefon+48 58 719 85 24
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy czynny 24/7 Infolinia pn - pt 9.00 - 17.00, Na zapytania mailowe staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe.
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

System rabatów i punktów

Aby korzystać z rabatów i systemu punktów w naszym sklepie musicie Państwo dokonać rejestracji. Dzięki temu będziecie też mieli wgląd do historii wcześniejszych zamówień.

Za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie otrzymacie 1 punkt. Zgromadzone punkty będzie można wymienić następnie na realne złotówki i pomniejszyć cenę produktów przy następnych zakupach. 
Za rejestrację w sklepie przyznajemy 50 punktów.
Chcielibyśmy także nagrodzić tych bardziej aktywnych przyznając 50 pkt za napisanie recenzji o danych produktach lub 200 pkt opinii o sklepie. Pomożecie tym samym innym klientom w dokonaniu wyboru właściwego produktu, a kto wie może też sami w przyszłości skorzystacie z podobnej recenzji.

Minimalna ilość punktów na Państwa koncie aby zrobić zakupy ze zniżką to 200 pkt. Punkty można wykorzystać przy zamówieniach nie mniejszych niż 100 pln. Za każde 50 pkt otrzymacie 1 pln, o którą będzie można pomniejszyć cenę zamówienia.

Dodatkowo jeżeli suma wszystkich Państwa zamówień przekroczy 1000 pln otrzymacie stały 5% rabat, a system punktów pozostaje dalej autonomiczny i niezależny od przyznanego progu rabatowego.
Każdy następny wydany 1000pln podnosi Państwa próg rabatowy o kolejne 5%.
Maksymalna wartość rabatu dla stałych klientów to 15%.

Maksymalna wartość wszystkich zsumowanych rabatów to 20%.

Nie pozwólcie aby zgromadzone punkty za ostatnie zamówienie przepadły. Dokonajcie rejestracji w naszym sklepie, który pragniemy tworzyć i rozbudowywać razem z Wami i dla Was.

Przejdź do strony głównej

Nowości w naszej ofercie