0123
0
Strona główna » Susan Lordi
Kontakt
  • E-mail:sklep@MoodGood.pl
  • Telefon+48 58 719 85 24
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy czynny 24/7 Infolinia pn - pt 9.00 - 17.00, Na zapytania mailowe staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe.
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Susan Lordi 
Susan Lordi określa siebie jako osobę, która ciągle jest w coś zaangażowana. Nawet jeśli akurat w tym momencie nie jest zajęta nowym projektem to na pewno o nim myśli. Od zapoczątkowania Willow Tree w 1999 roku prototyp każdej figurki stworzyła i wyrzeźbiła osobiście w swoim studio w Kansas. Jej poczynania artystyczne mają charakter intuicyjny co widać w jej „szkicach” w glinie, w której tworzy i rzeźbi każdą figurkę. To wyjątkowe podejście do procesu tworzenia powoduje, iż każda figurka ma prawdziwie indywidualny charakter i unikalną perspektywę , dzięki czemu widać wyjątkową rękę jej twórcy.Figurki Willow Tree wspaniale wyrażają takie uczucia jak miłość, bliskość, zabliźnianie ran, odwagę, nadzieję... wszystkie emocje życia codziennego.


Idea, że staram się komunikować poprzez figurki Willow Tree pochodzi z moich osobistych doświadczeń życiowych, mojego własnego sposobu rozumienia świata. Myślę, że one muszą być bardzo osobiste aby być prawdziwe.


Willow Tree jest bardzo kameralną linią figurek I rzeźb, które przemawiają po cichu aby koić, zapewniać komfort,  inspirować i chronić. Artystka Susan Lordi osobiście tworzy oryginał każdej figurki w swoim atelier w Kansas w stanie Missouri. Każda obecnie produkowana figurka, która zagości w Państwa domu jest ręcznie malowana. Jej  ekspresja ujawnia się poprzez gesty… pochylenie głowy, ułożenie rąk, pozycja ciała. Uproszczenie formy i brak twarzy poszczególnych figurek są bardzo istotne dla Willow Tree. Susan ma nadzieję, że będzie to dla Państwa nie bez znaczenia i pomoże w dokonaniu odpowiedniej interpretacji zarówno dla osoby dającej jak i obdarowanej.


Staram się utrzymywać otwartą interpretację figurek Willow Tree. Mam nadzieję, że dzięki temu stają się one bardziej osobiste, co pozwala odbiorcy decydować o ich prawdziwym i ostatecznym znaczeniu.Przejdź do strony głównej

Nowości w naszej ofercie